Paros

PAROS – GREEK & MEDITERRANEAN RESTAURANT

W centrum Warszawy stworzyliśmy miejsce, które swoim prostym i jednocześnie eleganckim wystrojem pozwoli choć na chwilę oderwać się od rzeczywistości i zatrzymać w nieustannym biegu. Jasne, przyjazne wnętrze i doskonale dobrana muzyka sprawią, że każdy poczuje się tu jak w grackiej tawernie niezależnie od pory i dnia tygodnia.

PAROS to doskonałe miejsce na szybki lunch lub spotkanie w interesach, wieczorem na  długie biesiady z przyjaciółmi czy romantyczną kolację, a w weekendy dodatkowo zabawa przy greckiej muzyce i pysznych drinkach.

PAROS to restauracja z grecką duszą. Zapraszamy na wspólną ucztę – pełną smaków, kolorów i słońca. Zasmakujcie w greckiej gościnności, usiądźcie przy naszym stole.

Wieści z Paros

Od 1 lipca zmieniamy kartę

Z przyjemnością zapraszamy naszych Gości na nowe menu. Od 1 lipca znajdziecie w nim Państwo dania prosto z Grecji. A już dziś można zasmakować nowych dań w lunch menu. Serdecznie zapraszamy.

Transmisje sportowe

Przypominamy, że w naszej restauracji nasi Goście mają możliwość obejrzenia najważniejszych transmisji sportowych na żywo. Duża ilość ekranów zapewnia dobrą widoczność niemal z każdego miejsca restauracji. Zapraszamy do wspólnego…

Otworzyliśmy ogródek

Chodź pogoda bywa kapryśna, to już teraz nasi goście mają możliwość skorzystania z ogródka przy restauracji Paros. W otoczeniu zieleni, z prawdziwie greckim wystrojem nasi Goście mogą rozkoszować się daniami naszej kuchni oraz złapać…
Copyright © 2017 - PAROS tawerna grecka Warszawa. Created by PROcreators.
Pokaż przyciski
Ukryj przyciski